Loteria fantowa

13 listopada 2014

28.10.2014r. w naszej szkole odbyła się loteria fantowa. Jest to kolejna akcja charytatywna, która miała na celu wsparcie zaprzyjaźnionej szkoły w Tanzanii. Organizatorem imprezy było Koło Misyjne.To, co się działo, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich sponsorów i dziękować każdemu z osobna.Gdyby nie otwarcie i życzliwość: Dyrekcji,Nauczycieli,Uczniów,Rodziców,firm,właścicieli sklepów ,salonów kosmetycznych i fryzjerskich,restauracji, Przyjaciół i Sympatyków,przedsięwzięcie to nie doszłoby do skutku.Dziękujemy też Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie kawiarenki.Zebraliśmy łącznie 1600 zł. Dzięki tym pieniążkom dzieci ze szkoły w Hedaru-Same będą mogły kontynuować naukę.