13 listopada 2014

W ramach obchodów Dnia Honorowego Krwiodawstwa Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprosił uczniów do udziału w konkursie plastycznym. Konkurs przebiegał w dwóch etapach: szkolnym i wojewódzkim. W etapie szkolnym wzięli udział chętni uczniowie klas II i III edukacji wczesnoszkolnej. Wykonali oni prace na zajęciach, a opiekunka Klubu Wiewiórka wybrała 11 najpiękniejszych prac i przesłała je do organizatora.Na szczeblu wojewódzkim nagrodzono uczennicę klasy IIIa Maję Kaczmarczyk, wychowankę pani Bożeny Rakowskiej. Uroczyste wręczenie nagród wraz z otwarciem wystawy pokonkursowej odbyło się 4 listopada 2014 roku w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze. W konkursie wzięło udział 546 dzieci i młodzieży z 66 placówek oświatowych województwa lubuskiego. Konkurs organizowany jest przez Polski Czerwony Krzyż w Zielonej Górze od ponad 30 lat .

Opiekun Klubu Wiewiórka – Alicja Walicka