Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 dla klas I-III

3 września 2014

1 września najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół  uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2014/2015. Wypoczętych po słonecznych wakacjach uczniów, ich rodziców, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości powitał (w świeżo wyremontowanej placówce) dyrektor szkoły Romuald Modrzyk. Wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i radości w każdym dniu nowego roku szkolnego życzyli uczniom burmistrz Sulechowa Roman Rakowski oraz przewodnicząca Komisji Oświaty pani Romualda Jarecka – Cieślak.

Podniosłym momentem apelu było przyjęcie pierwszoklasistów w poczet uczniów naszej szkoły. Złożyli oni uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów klasy I. Otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz życzenia, aby każdy dzień w szkole był dla nich radosny, a wytrwałość w zdobywaniu wiedzy zaowocowała wysokimi wynikami w nauce.

Po zakończonej uroczystości uczniowie udali się do odnowionych po remoncie sal lekcyjnych na spotkanie ze swoimi wychowawcami i przyjaciółmi z ław szkolnych.

Małgorzata Modrzyk