III Marszobieg Kusego – konkursy

11 czerwca 2014

W związku ze współ-organizowaniem III Marszobiegu Kusego Samorząd Uczniowski przeprowadził kilka konkursów. Wyniki zostały ogłoszone 30 maja podczas imprezy.

W konkursie na najbarwniejszą grupę Marszobiegu Kusego zwyciężyła klasa I B gimnazjum, która wcieliła się w Supermenów i Supermenki.

W konkursie na  pracę plastyczną o tematyce sportowej nagrodziliśmy następujących uczniów

ze szkoły podstawowej:

I miejsce Szymon Szeląg z kl. V b

II miejsce Nikola Kukulska z kl. V b

III miejsce Kamila Lickindorf z kl. V a

Wyróżnienie otrzymał Jeremi Dzielisz z kl. IV d

Dodatkowo nagrodzeni uczniowie: Gabriella Kłysz z kl. V a, Kaja Sulik z kl. IV c oraz Kamil Godziejewski z kl. V a.

W gimnazjum nagrody zdobywają:

I miejsce Aleksandra Sommer z kl. II A

II miejsce Kacper Jęchorek z kl. III F

III miejsce Eliza Kamińska z kl. III A

Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Zawalnik z kl. II B

Dodatkowo nagrodzeni uczniowie: Adrianna Mieszkiel z kl. I B, Zuzanna Podyma z kl. II B oraz Karolina Deruba z kl. I B.

W konkursie na rymowankę – Kusowiankę wzięli udział najmłodsi uczniowie naszej szkoły.

Wśród klas 1,2,3 nauczania zintegrowanego nagrodzono:

za I miejsce klasę  II c – wychowawca p. Maria Benysek

za II miejsce klasę II a oraz Michała Jurewicza – wychowawca p. Bożena Rakowska

za III miejsce exaequo Sebastiana Mazurka z kl. I b – wychowca p. Dorota Bieława

oraz   Marzenę Kapustę z kl. III a – wychowawca p. Elżbieta Kiełbasa.

A oto zwycięska rymowanka – Kusowianka:

W naszej szkole wielki dzień!

Ubierz dresy, buty zmień.

Biegaj tak, jak PATRON NASZ.

Z KUSOCIŃSKIM spędzaj czas!

Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, słodycze oraz dyplomy. Gratulujemy i zapraszamy do zabawy za rok.

Oprócz konkursów SU zorganizował KAWIARENKĘ, z której dochód przeznaczyliśmy na wsparcie akcji ZŁOTÓWECZKA DLA PIESECZKA – pomoc zwierzętom w schronisku.

Na koniec imprezy wystąpili przedstawiciele SU – najzdolniejsi soliści naszej szkoły: Eliza Kamińska oraz Jakub Sulek.

Opracowanie Monika Maniarska i Wioletta Konstańczak – opiekunki SU.