Lubuski Dziecięcy Festiwal Piosenki PRO ARTE 2014

15 maja 2014

W dniu 10 maja 2014r. w Międzyrzeczu odbył się wojewódzki finał Lubuskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Wzięło w nim udział w I kategorii wiekowej 15 wokalistów wytypowanych spośród 700 osób przesłuchanych w eliminacjach powiatowych. Jedyną reprezentantką Sulechowa była uczennica kl. II d  Szkoły Podstawowej nr 3  Julia Krochmal. Mimo, że pięknie, z dziecięcym wdziękiem  zaśpiewała obie przygotowane piosenki, to  nie udało się jej zdobyć nagrody.  Dziewczynkę przygotowała do udziału w konkursie wychowawczyni Dorota Wieczorek.

Należy jednak nadmienić, iż Julia  znalazła się w gronie uczestników z całego województwa, którzy reprezentowali Ośrodki Kultury, ogniska muzyczne, szkoły muzyczne i szkoły podstawowe i tym już zasługuje na wielkie wyróżnienie.