Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej

6 kwietnia 2014

26 marca 2014 r. odbył się szkolny konkurs „Mały Mistrz Ortografii”.

Uczestniczyli w nim najlepsi z ortografii uczniowie klas trzecich z naszej szkoły.

Laureatami zostali:

1. I miejsce:    MICHAŁ WILCZYŃSKI  kl. III c
  2. II miejsce:   MAGDALENA MARCINIAK  kl. III b

WERONIKA WAŁUKIEWICZ  kl. III b

3. III  miejsce: MARIKA  ROGOSZ  kl. III b

Ucznia z klasy III c przygotowywała do konkursu nauczycielka pani Alicja Walicka, a uczennice z klasy III b pani Teresa Czerniawska. Organizatorki dziękują także paniom Elżbiecie Kiełbasie i Sylwii Sulek za udział i przygotowanie uczniów z klas III a i III d. Piękne nagrody książkowe ufundował Dyrektor Szkoły oraz Szkolna Rada Rodziców. Wszyscy laureaci będą reprezentować naszą szkołę w  III Rejonowym Konkursie Ortograficznym o tytuł Małego Mistrza Ortografii, który odbędzie się 10 kwietnia w naszej szkole.  Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za  naszych laureatów podczas dalszych zmagań z trudną polską ortografią.  Połamania piór!

Organizatorki konkursu: Dorota Wieczorek i Teresa Czerniawska