SPRAWDZIAN DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

26 marca 2014

1 kwietnia 2014 r. (wtorek) o godz. 9.00 odbędzie się sprawdzian dla uczniów klas VI.

W tym dniu uczniowie klas VI  przychodzą do szkoły na godz. 8.15 i ustawiają się przed wyznaczonymi salami. Przydział sal jest wywieszony  w gablocie przy sekretariacie szkoły. Każdy uczeń powinien mieć przy sobie ważną legitymację szkolną i okazać ją, jeśli zostanie o to poproszony. Na egzamin uczeń przynosi ze sobą wyłącznie przybory do pisania i rysowania: pióro lub długopisz czarnym tuszem, ołówek – przeznaczony jedynie do rysowania, gumkę, linijkę, ekierkę, cyrkiel i kątomierz. Nie wolno przynosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych. Nie używamy korektorów.

Odbiór arkuszy egzaminu nastąpi o godz. 8.30 w świetlicy w budynku A, w obecności dwóch przedstawicieli uczniów z danej sali oraz jednego członka komisji i przewodniczącego komisji nadzorującej.

W związku ze sprawdzianem, 1 kwietnia jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych dla uczniów klas IV-V szkoły podstawowej oraz klas I – III gimnazjum. W tym dniu  nie będzie obiadów. Czynna będzie świetlica w bud. B w godz. od 7.00 do 16.00.

Uczniowie klas I-III edukacji wczesnoszkolnej pracują według ustalonego grafiku.

1  kwietnia 2014 r. wszyscy nauczyciele przychodzą do szkoły na godz. 8.15.  Podejmują pracę w komisjach lub pracują w zespołach samokształceniowych ( w bud. B) i pozostają do dyspozycji dyrekcji do godz. 11.30 .  Nauczyciele, którzy pracują w komisjach nadzorujących w Szkole Podstawowej nr 1, udają się tam na godz. 8.15.

Edukacja wczesnoszkolna – zajęcia z wychowawcami od 8.00

I a – 107 B (p. R. Cieślik – 3 godz.)

I b – 104 B ( 3 godz.)

I c – 205 B ( 4 godz.)