DZIEŃ MŁODOŚCI W GIMNAZJUM

26 marca 2014

21 marca uczniowie naszego Gimnazjum świętowali nadejście wiosny. Tradycyjnie w ramach Dnia Młodości klasy przygotowały występy. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem SUBKULTURY. Tradycyjnie oficjalnego rozpoczęcia dokonał Pan Dyrektor, który przekazał nam symboliczny klucz szkolny. O tego momentu szkoła była nasza. Mogliśmy zacząć swoje święto. Podczas występów klas mogliśmy zobaczyć wspaniałe, barwne oraz mroczne i czarne grupy. Jury obserwowało je i oceniało. Uczniowie przygotowali prezentacje m.in.: hipisów, gotów, skatów, kujonów, dyskotekowców,  a zwycięska klasa II B przedstawiła nam rastafarian.

Prezentacje klas  przeplatane były występami naszych szkolnych solistów: w duecie zaśpiewali Eliza Kamińska i Jakub Sulek, a solo Maja Jakubowska oraz Daniel Hutor.

Mogliśmy usłyszeć naprawdę zdolnych młodych ludzi.

Wszyscy uczniowie i obecni na imprezie nauczyciele wspaniale się bawili.

Na koniec wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięska klasa otrzymała piękny wiosenny tort.

Opracowanie Monika Maniarska i Wioletta Konstańczak – opiekunki SU