Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia

8 stycznia 2014

Oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia w przedszkolu to czas wytężonej pracy i przemiłych spotkań. W przeddzień odwiedzin Św. Mikołaja przybył do przedszkola jego pomocnik w osobie Pana Burmistrza Sulechowa. Zacny Gość umilił dzieciom czas czytając bajki o św. Mikołaju i częstując pysznymi słodkościami.

Krótko przed Wigilią przedszkolaki z grup „Żabki”, „Biedronki” i „Motylki” zaprosiły rodziców na Jasełka, które z pasją przygotowywały już od listopada.Goście ulegli magii występów przedszkolaków i oklaskom nie było końca.

Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowali umiejętności wokalne i recytatorskie. Wszystkim należą się ogromne pochwały za tak piękny spektakl.

„Biedronki” i „Żabki” przedstawiły swoje Jasełka również kolegom i koleżankom z klas I-III.

Świąteczne niespodzianki przygotowały z dziećmi p.: I.Ławicka, M.Madejska, M.Wieczorek.