Wojewódzki Konkurs Plastyczny o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

19 grudnia 2013

5 listopada 2013r. w Zielonej Górze odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. W konkursie wzięło udział 510 dzieci i młodzieży z 51 placówek oświatowych województwa lubuskiego. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie naszej szkoły:

Maja Kaczmarska- klasa IIa –wychowanka pani Bożeny Rakowskiej, Emilia Bajor-klasa IIc- wychowanka pani Marii Benysek,  Zuzanna Suwała-klasa IId- wychowanka pani Doroty Wieczorek, Kamila Klimko klasa V oraz Jakub Duczmiński klasa II gimnazjum. Koordynatorami szkolnego konkursu były panie – Marta Twardowska, Anna Niesułowska i Alicja Walicka.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom.

Konkurs organizowany jest przez Polski Czerwony Krzyż w Zielonej Górze nieprzerwanie od ponad 30 lat.

Alicja Walicka