Składka na Radę Rodziców

9 grudnia 2013

Drodzy Rodzice!

Szkolna Rada Rodziców podjęła decyzję o wprowadzeniu składki na Radę Rodziców w celu zwiększenia aktywności w zakresie wspierania najbardziej potrzebujących dzieci oraz celem wspierania działalności dydaktyczno-wychowawczej szkoły. Składka wynosić będzie 20,00 zł od rodziny na rok szkolny 2013/2014, czyli niezależnie od liczby dzieci z rodziny uczących się  w Naszej Szkole.

20,00 zł prosimy wpłacać  u wychowawców.

Bardzo nam zależy, by z tych środków, które uzbieramy sfinansować m.in.:

–       zakup książek dla dzieci, których rodziny znajdują się w trudnej sytuacji finansowej,

–       zakup pomocy dydaktycznych do realizacji atrakcyjnych zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych,

–       pomoc dla dzieci w sfinansowaniu wyjazdów, sfinansowanie udziału w konkursach, warsztatach i innych sytuacjach losowych.

Prosimy o pozytywne zaangażowanie się w nasz pomysł, pieniążki               w całości przeznaczymy dla Naszych Dzieci i dla Naszej Szkoły.

Rozliczenie składek zostanie upublicznione i podane do Państwa wiadomości.