XV SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY DLA KLAS III

1 grudnia 2013

13 listopada odbył się szkolny konkurs przyrodniczo-ekologiczny. Wzięli w nim udział uczniowie klas trzecich edukacji wczesnoszkolnej. Uczestnicy rozwiązywali zadania testowe, które badały znajomość zagadnień dotyczących środowiska przyrodniczego, jego ochrony i postaw ekologicznych. Wszyscy uczniowie wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem do konkursu. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów: Michał Wilczyński z kl. III c, Bartosz Modrzyk i Weronika Wałukiewicz z kl. III b będą reprezentować naszą szkołę w konkursie krajoznawczym PTTK w PWSZ „Z ekologią na ty” oraz w gminnym konkursie ekologicznym w II semestrze. Gratulujemy i życzymy powodzenia. Konkurs zorganizowały M. Benysek, B. Rakowska, E. Żok.