Gminny Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie

1 grudnia 2013

7 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy o F.Chopinie dla klas III edukacji wczesnoszkolnej- pierwsze miejsce zdobył Bartosz Modrzyk z kl.III b, drugie Wałukiewicz Weronika także z kl. III b, a trzecie Dawid Grzybacz z kl. III d. Ta trzyosobowa drużyna reprezentowała naszą szkołę w konkursie gminnym zorganizowanym z okazji V Festiwalu Muzyki Fryderyka Chopina. Konkurs odbył się w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące życia i twórczości sławnego pianisty. W pierwszym etapie trzy szkoły zdobyły tę samą liczbę punktów, dlatego  uczniowie odpowiadali na dodatkowe pytania. W  dogrywce(jednopunktowe różnice między szkołami) pozwoliły na wyłonienie zwycięzców:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Cigacicach

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie