Trzymam formę

26 czerwca 2013

W dniu 28.05.2013 odbył się w naszej szkole konkurs pod hasłem „Trzymam formę”, w którym udział wzięli uczniowie klas IV. Przedsięwzięcie zorganizowane zostało w ramach ogólnopolskiego programu profilaktycznego „Trzymaj formę”. Konkurs nasz promował zdrowy styl życia, zbilansowaną dietę i aktywny wypoczynek. Uroczystego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Sylwia Kasprzyk. W jury zasiadły: Pani Anna Szymańska, pielęgniarka szkolna Pani Elżbieta Turzańska.  Uczniowie zmagali się z pytaniami testowymi, piramidą zdrowego stylu życia, prezentowali również przygotowane wcześniej plakaty i rymowanki. W przerwie uczestnicy mogli poczęstować się pysznym jabłuszkiem i uczestniczyć w pokazie pierwszej pomocy.  Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe.

Anna Szymańska

Marta Twardowska