DNI SULECHOWA

9 czerwca 2013

Dnia 25 maja 2013 r. dzieci z SP nr 3 w Sulechowie uświetniły co roczne Dni Sulechowa swoim programem artystycznym. Na scenie w Miejskim Domu Kultury zaprezentowała się EKODRUŻYNA z klasy 2b pod kierunkiem pani Teresy Czerniawskiej w pokazie mody ekologicznej. Uczniowie z klasy 1a pod kierunkiem pani Bożeny Rakowskiej wykonali układ taneczny. Uczniowie z klasy 3a i 3b zatańczyli taniec hip – hopowy pod kierunkiem pani Doroty Bieławy i pani Aleksandry Rogińskiej. Nie zabrakło również solistów. Piosenki zaśpiewały Wiktoria Górkiewicz, zespół „Trzy pchły” (Nikola Lamenta, Martyna Majewska, Halina Wachowska) z klasy 1c i Julia Krochmal z klasy 1d. Opiekunami tych uczennic są pani Maria Benysek i pani Dorota Wieczorek.

Program artystyczny naszych uczniów wzbudził duży aplauz widowni.