Dzień otwarty szkoły

26 maja 2013

Zespól Szkół w Sulechowie 7 maja br. otworzył swe gościnne progi dla najmłodszych. Na zaproszenie dyrekcji oraz nauczycieli nauczania zintegrowanego przybyły grupy sześciolatków z zaprzyjaźnionych, sulechowskich przedszkoli nr 5, 6, 7. Gości przywitał gospodarz spotkania – dyrektor szkoły Rumuald Modrzyk i zaprosił do wspólnej zabawy „W krainie liczb i liter”. Sześciolatki w trakcie dwugodzinnego spotkania w miłej i przyjaznej atmosferze zdawały swój pierwszy egzamin szkolny. Obdarowane upominkami (ufundowanymi przez dyrektora szkoły), zadowolone dzieci, „tanecznym” krokiem, opuszczając szkołę obiecały wrócić 2 września 2013 roku. Impreza była nader udana. Przybliżyła przedszkolakom szkołę i dała im okazję do świetnej zabawy. Tego samego dnia w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie dyrekcji szkoły z rodzicami przyszłych pierwszoklasistów.