BIG BEN 2013

12 maja 2013

Uczniowie klas piątych SP3 brali udział w konkursie języka angielskiego: „Big Ben”. Na przełomie marca i kwietnia na drzwiach sali 303B ukazywały się pytania dotyczące szeroko rozumianej kultury  angielskiego obszaru językowego oraz zagadnienia gramatyczne. Co tydzień uczniowie głowili się  i szukali odpowiedzi, poszerzając swoją wiedzę z języka angielskiego. Na podstawie odpowiedzi uczniów wyłoniono 7  finalistów, którzy udzielali najwięcej poprawnych odpowiedzi. 19 kwietnia finaliści pisali test mający na celu wskazać zwycięzcę. Pytania były bardzo trudne,  znacznie wykraczające poza zakres programu klasy piątej. Najlepiej poradziła sobie :

Wiktoria Dmytruk– z klasy Vb otrzymała 55.5 p zajęła I miejsce

Maria Bajor VB 54 – II miejsce (obie zwyciężczynie są uczennicami p.Ewy Jurewicz)

Na miejscu III uplasowała się Wiktoria Zarówna z sumą  46,6 punktów, jest to uczennica p. Marty Łyżwińskiej

Poza podium znalazły się:

IV Joanna PalickaVc  44p

V Marta Bondyra Vc   40.5p

V Oliwia Świtalska VC  40,5p

VI Zosia Gromiec Va  38,5p

Wszystkim uczestnikom pierwszego i drugiego etapu gratulujemy imponującej wiedzy.

Organizatorami konkursu były: Ewa Jurewicz, Marta Łyżwińska, Marta Mużyło-Klocek, Monika Rakowska-Kłos i Karolina Sójka