Turniej Zebra 2013

10 kwietnia 2013

23 marca już po raz 28 odbył się w hali sportowej przy Zespole Szkół w Sulechowie turniej wiedzy o ruchu drogowym „Zebra” dla uczniów klas I-III. Organizatorami turnieju byli ZHP Komenda Hufca Babimojsko- Sulechowskiego i Komenda Policji w Sulechowie. W rywalizacji brały udział 22 zespoły ze szkół podstawowych z terenu gminy Sulechów. Do wykonania dzieci miały trzy konkurencje sportowe oraz trzy ze znajomości wiedzy o ruchu drogowym. Sędziowie przy ocenianiu poszczególnych konkurencji brali pod uwagę poprawność wykonanych zadań, dokładność i czas.   Po zaciętej walce I miejsce zdobyła drużyna „Multiwitamina” z kl. III c z Zespołu Szkół w Sulechowie – wychowawca M. Mackiewicz, II miejsce drużyna „Złota Szóstka” z kl. III a z Zespołu Szkół w Sulechowie – wychowawca A. Wesołowska, V miejsce „Piraci” z kl. III b z Zespołu Szkół w Sulechowie – wychowawca D. Bieława. Wszystkie wymienione drużyny otrzymały puchary i atrakcyjne nagrody. Gratulujemy uczniom klas trzecich zwycięstwa.

D.Bieława, M.Mackiewicz, A.Wesołowska