Loteria fantowa

10 kwietnia 2013

Tradycją w naszej szkole  stało się organizowanie akcji charytatywnych – loterii fantowych. Jak co roku zebrane fundusze zostały przekazane na cele dobroczynne.

Uczniowie p. Wioletty Samociak działający przy szkolnym wolontariacie „Jesteśmy dla Ciebie” zebrali 1210 zł i przekazali je niepełnosprawnej 10 letniej Nikoli (mieszkance Sulechowa), którą w tym roku szkolnym objęli patronatem i opieką.

Natomiast uczniowie p. Krystyny Zamolskiej zebrali 480 zł i  fundusze swoje przekazali dla osieroconych dzieci z Tanzanii.

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom za zaangażowanie, za przekazanie fantów.

Szczególne podziękowania należą się uczniom klasy I B oraz III B gimnazjum, którzy od kilku miesięcy działają w szkolnym wolontariacie „Jesteśmy dla Ciebie” troszcząc się o swoją podopieczną.

Na zakończenie akcji nasi wolontariusze odwiedzili najmłodszych w naszej szkole. Rozdano przedszkolakom długopisy i inne gadżety.

Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka akcja służąca pomocy drugiemu człowiekowi.

Wioletta Samociak