Szkolny konkurs recytatorski

25 marca 2013

21 marca odbyły się szkolne eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego klas I – III edukacji wczesnoszkolnej. W tym roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowało 23 uczestników. Poziom prezentacji był wysoki. Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Żok, Bożena Rakowska, Dorota Bieława wyróżniła:

Weronikę Wałukiewicz  z  kl. II b (wych. T. Czerniawska) za wiersz „Szybko”

D. Wawiłow,

Marię Sołtys z kl. I a (wych. B. Rakowska) za wiersz „Nie zmyślam wcale” A. Frączek

Kornelię Zjawin z kl. III b (wych. D. Bieława) za wiersz „Kłótnia pieca z szybą”

S. Szuchowej.

Uczennice będą reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach gminnych 12 kwietnia o godz. 9:00 w sali widowiskowej SDK.

Organizatorki (E. Żok, B. Rakowska, D. Bieława) dziękują za zaangażowanie i przygotowanie uczniów wszystkim paniom edukacji wczesnoszkolnej, uczestnikom i rodzicom.