Jubileuszowa X Przedszkoolimpiada

25 marca 2013

W sobotnie przedpołudnie 9 marca, trzynastu małych sportowców z grupy „Biedronki” wystartowało w jubileuszowej X PRZEDSZKOOLIMPIADZIE.

Małym zawodnikom w sportowych zmaganiach towarzyszyli rodzice, panie wychowawczynie Iza i Mariola, pani dyrektor A.Wesołowska. Całą drużynę do walki zagrzewali licznie zgromadzeni kibice w sektorze zielonym. Wszystkie przedszkolne drużyny rozegrały 9 konkurencji. Było np. toczenie piłki slalomem, skaczące gumisie, wyścig farmerów, wyścig w tunelu czy sadzenie ziemniaków. W wesołej i sportowej atmosferze 6 latki z naszego oddziału pokazały swoje doskonałe przygotowanie do zawodów oraz wyróżniły się w przestrzeganiu zasad fair play w rywalizacji. Rodzice naszych starszaków bardzo zawzięcie walczyli o każdy punkt i w łącznej klasyfikacji drużyna Zespołu Szkół stanęła na podium zdobywając 3 miejsce. Nasza pani dyrektor cały czas trzymała za nas kciuki, w wolnych chwilach robiła zdjęcia, a w końcu zdobyła certyfikat zdalnego sterowania samochodem, za co zebrała gromkie brawa od dzieci.

A oto nasza dzielna drużyna

1. Karina Janczura
  2. Kamil Niewiedział
  3. Oliwia Harasimowicz
  4. Julia Wrębiak
  5. Liwia Rządkowska
  6. Fabian Bielawski
  7. Kinga Korbanek
  8. Ola Babicz
  9. Ala Rusin
  10. Hania Gajak
  11. Szymon Mazurek
  12. Sandra Garbol
  13. Natalka Krzyżanek

Wszystkim rodzicom, kibicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.