Halloween 2012 SP

5 listopada 2012

Dnia 31 października 2012 roku w naszej szkole obchodziliśmy Halloween. Z tej okazji Pani Marta Mużyło-Klocek, Pani Karolina Sójka, Pani Ewa Jurewicz oraz Pani Monika Rakowska-Kłos zorganizowały konkursy dla klas IV-VI.

Uczniowie mieli za zadanie stawić czoła kilku zadaniom: wykazać się wiedzą o Halloween podczas quizu oraz zręcznością podczas rywalizacji, w której musieli na czas jeść cukierki zwisające ze wstążek.

Poszczególne klasy reprezentowały 3-osobowe grupy przedstawicieli.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani. W klasach IV najlepiej wypadła klasa IV B, w klasach V zwyciężyła klasa VC, natomiast w klasach VI wygrała klasa VI C.

Ogłoszono również konkurs na najciekawsze Halloween’owe przebranie. Jury wyłoniło zwycięzców w składzie:

Klasa IV – Martyna Żygadło  IVB

Klasa V- Ada Puto VA

Klasa VI – Agata Tomaszewska VI C

Konkurs na najładniejszą dynię również cieszył się dużą popularnością. Zgromadzonych zostało kilkanaście dyń, z których zostały wybrane 3 najciekawsze:

I miejsce zdobyła dynia Kamili Klimko z klasy IV C

II miejsce zdobyła dynia Macieja Zamolskiego z klasy VA

III miejsce zdobyła dynia Patrycji Ciechanowicz z klasy IV B

Zorganizowano również konkurs na najciekawszy plakat pod tytułem ‚Crazy Witches’

I miejsce zdobyła Nikola Kukulska z klasy IV B

II miejsce zdobył Szymon Szeląg z klasy IV B

III miejsce zdobyła Martyna Żygadło z klasy IV B

Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe Halloween’owe dyplomy!

Oprócz konkursów przedstawiciele klas IV-VI sprzedawali wypieki uczniom wszystkich klas. Każdy miał okazję osłodzić sobie ten dzień! :)

Autor: Karolina Sójka