Mały konkurs recytatorski o tytuł Mistrza Interpretacji

19 października 2012

Z okazji VII Sulechowskiego Tygodnia Literackiego oraz VI Finału Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o Wachlarz  Wilhelminy, Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów oraz Stowarzyszenie na Rzecz Kultury, Sztuki i Edukacji „Stella Polaris” zorganizowały „Mały konkurs recytatorski o tytuł Mistrza Interpretacji” dla uczniów klas I – III szkół podstawowych z miasta i gminy Sulechów.

Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I, klasy II, klasy III i w każdej kategorii przyznany został tytuł „Mistrza Interpretacji”, oraz wyróżnienia.

Naszą szkołę reprezentowało 12 uczestników, po 4 z każdej grupy wiekowej.

Tytuł „Mistrza Interpretacji” klas II przyznano Annie Matuszewskiej z klasy II c, natomiast wyróżnienia zdobyły: Martyna Majewska  z kl. I c, Natalia  Lacelt  z kl. II b  oraz Maria Olszowa z kl. III b. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczennicom oraz wychowawcom:

p. A. Walickiej, M. Benysek, T. Czerniawskiej i D. Bieławie  gratuluje szkolny koordynator konkursu E. Żok