Indywidualne biegi przełajowe

19 października 2012

W dniu 9 października 2012 roku uczniowie Zespołu Szkół w Sulechowie wzięli udział w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym.

W klasyfikacji szkół podstawowych wzięli udział chłopcy i dziewczęta reprezentujący SP 3. Wśród dziewcząt 3 miejsce zajęła Ewa Kulczyk. Z chłopców najlepiej wypadł Kacper Odwarzny, który dobiegł jako 10. Obydwoje zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na wiosnę 2013r.

Znacznie lepiej wypadli uczniowie naszego gimnazjum.

Natalia Skrzypczak zajęła miejsce 5, a Wiktoria Kordzińska uplasowała się na miejscu 9. Dawid Kapała przybiegł na 1 miejscu ze znaczną przewagą nad rywalami. Pozostali nasi chłopcy przybiegli kolejno: Radek Lacelt na miejscu 4, Michał Majewski na 5 miejscu a Bartosz Kuleczka był 7. Wszyscy wymienieni uczniowie uzyskali awans do finału Lubuskiej Olimpiady Młodzieży .

W czasie zawodów  opiekę pełnili Hanna Brzezińska, Lilla Pająk i Paweł Konsur- trenerzy LA w naszej szkole.