Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

19 października 2012

12 października uczniowie klas I-III edukacji wczesnoszkolnej spotkali się w hali sportowej Zespołu Szkół na uroczystym apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy II c i III a przygotowali  z tej okazji program artystyczny. Recytowali okolicznościowe wiersze                i śpiewali piosenki.  Na program złożył się również ciekawy pokaz akrobatyczny i taniec. Dla nauczycieli i pracowników szkoły uczniowie wykonali laurki. Na koniec zabrzmiało sto lat zagrane na dzwonkach.

Do pokazu akrobatycznego uczniów przygotowała pani Katarzyna Majewska-Kasprzak. Żywy, wesoły taniec to praca pani Aleksandry Rogińskiej. Piękne laurki uczniowie wykonali pod okiem pani Anety Godyń.  Sto lat na dzwonkach to zasługa pani Anny Niesułowskiej. Za wiersze, piosenki i dekoracje odpowiedzialne były wychowawczynie-pani Alicja Walicka i pani Agnieszka Wesołowska.