Debata przedwyborcza

8 października 2012

5 października odbyła się w naszym gimnazjum debata przedwyborcza. Kandydaci na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego przedstawili swoje plany i pomysły w związku z pełnieniem tej odpowiedzialnej funkcji. Następnie odpowiadali na pytania zadawane przez uczniów . Kandydaci musieli wykazać się odwagą i błyskotliwością udzielając odpowiedzi na różne, często trudne,  pytania.

8 października, wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczący szkoły reprezentuje uczniów wobec Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców, współdziała z opiekunami samorządu w zakresie realizacji planu pracy SU oraz rozwiązuje bieżące problemy społeczności uczniowskiej. To ważna i odpowiedzialna funkcja. Prosimy o przemyślane i rozważne decyzje.