Bugs Adventure

18 czerwca 2012

Dnia 31.05.2012 roku pani Karolina Drobek oraz pani Ewa Jurewicz zorganizowały po raz pierwszy konkurs z języka angielskiego dla klas III SP pod hasłem Bugs Adventure. W konkursie mogli wziąć udział ochotnicy, którzy mieli za zadanie rozwiązać test z  języka angielskiego związany z wiedzą z podręczników  przerabianych na lekcjach języka angielskiego: Bugs World 1, 2 i 3.  W konkursie wzięło udział 26 uczniów klas III SP. Najlepszymi okazali się: uczniowie Pani Moniki Rakowskiej-Kłos Szymon Szeląg z klasy IIIa, który zajął pierwsze miejsce w szkole oraz Filip Maniarski zajmując III miejsce, zaś drugie miejsca zajął uczeń Pani Karoliny Drobek Nikodem Sokołowski z klasy IIIc. Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.  Gratulujemy!