Spotkanie z ilustratorem Pawłem Wakułą

28 maja 2012

8 maja 2012r. najlepsi czytelnicy z klas IV, V i VI- tych wzięli udział w warsztatach ilustratorskich z Pawłem Wakułą . Podczas spotkania Pan Paweł  opowiadał o swojej pracy, oraz na czym polega zawód rysownika – humorysty, a także o swoim hobby, czyli pisaniu książek dla dzieci. W czasie opowiadania pisarz rysował na tablicy bohaterów swoich książek. Uczniowie również wykonali prace plastyczne na temat „Mój wymyślony potwór”. Na zakończenie spotkania autor nagrodził najlepsze prace. Wszystkie rysunki zostaną opublikowane w „Angorce”, dodatku dla dzieci tygodnika „Angora”. Uczniowie mieli możliwość zakupu książek pisarza wraz z dedykacją. Spotkanie przebiegło w bardzo serdecznej i miłej atmosferze.