PODSUMOWANIE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

28 maja 2012

Po przeprowadzeniu zawodów I stopnia (etap szkolny), w których udział wzięli uzdolnieni uczniowie szkół podstawowych z województwa lubuskiego do zawodów II stopnia (rejonowych) zakwalifikowanych zostało 2987 uczniów.
W finałach wojewódzkich zmagało sie 376 uczniów.
Tytuł laureata zawodów wojewódzkich przyznano 87 uczniom.
KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

W zawodach II stopnia (rejonowych) w sześciu rejonach województwa uczestniczyło 723 uczniów szkół podstawowych. W finale wojewódzkim uczestniczyło 92 uczniów, wśród nich było 5 uczniów naszej szkoły, przygotowywanych przez panią Iwonę Kucharską
Anna Nocuń
Zuzanna Podyma
Beata Wechterowicz
Hubert Walczak
Wiktoria Kmiciewicz

Tytuł laureata przyznano 20 uczniom, w tym uczennicy naszej szkoły Annie Nocuń.

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII I SPOŁECZEŃSTWA

W zawodach II stopnia (rejonowych) w sześciu rejonach województwa uczestniczyło 619 uczniów szkół podstawowych. W finale wojewódzkim uczestniczyło 64 uczniów.

Tytuł laureata przyznano 22 uczniom, w tym uczniowi naszej szkoły Wojciechowi Grzegorczynowi, którego przygotowała pani Marzena Kowalska.

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z PRZYRODY

W zawodach II stopnia (rejonowych) w sześciu rejonach województwa uczestniczyło 774 uczniów szkół podstawowych. W finale wojewódzkim uczestniczyło 101 uczniów.
Uczennica naszej szkoły Beata Wechterowicz, przygotowywana przez panią Annę Szymańską,  została finalistką konkursu.