PODSUMOWANIE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

28 maja 2012

Po przeprowadzeniu zawodów I stopnia (etap szkolny), w których udział wzięli uzdolnieni uczniowie gimnazjów z województwa lubuskiego do zawodów II stopnia (rejonowych) zakwalifikowanych zostało 2770 uczniów.
W finałach wojewódzkich zmagało sie 468 uczniów.
Tytuł laureata zawodów wojewódzkich przyznano 160 uczniom.

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

W zawodach II stopnia (rejonowych) w sześciu rejonach województwa uczestniczyło 343 uczniów gimnazjów. W finale wojewódzkim uczestniczyło 45 uczniów, wśród nich były dwie uczennice naszej szkoły, przygotowane przez panią Marzenę Kowalską.

Karolina Czerniawko
Anna Gadomska

Tytuł laureata przyznano 21 uczniom, w tym Annie Gadomskiej.

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W zawodach II stopnia (rejonowych) w sześciu rejonach województwa uczestniczyło 210 uczniów gimnazjów. W finale wojewódzkim uczestniczyło 39 uczniów.

Tytuł laureata przyznano 6 uczniom, wśród nich było dwoje uczniów naszej szkoły.
Karolina Klee
Maciej Michałów

Opiekunkami uczniów były panie Arleta Opajdowska oraz Katarzyna Stawiarz.

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z GEOGRAFII

W zawodach II stopnia (rejonowych) w sześciu rejonach województwa uczestniczyło 196 uczniów gimnazjów. W finale wojewódzkim uczestniczyło 38 uczniów, wśród nich była uczennica naszej szkoły, przygotowana przez panią Beatę Jankowską.

Agnieszka Korotyniec

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

W zawodach II stopnia (rejonowych) w sześciu rejonach województwa uczestniczyło 522 uczniów gimnazjów. W finale wojewódzkim uczestniczyło 86 uczniów, wśród nich była uczennica naszej szkoły, przygotowana przez panią Elżbietę Akonom

Anna Gadomska