Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych.

22 maja 2012

18 kwietnia 2012 roku w Trzebiechowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta z gimnazjum nr 3   w składzie: A. Rusin, P. Drzymała, M. Łuszczyk, J.Lubera, N. Klóska, W. Szypowska, O. Bańkowska, Z. Dobrochłop, M. Perchlicka, K. Czerniawko uplasowały się na III miejscu spośród siedmiu startujących zespołów.

Reprezentacja szkoły podstawowej nr 3 zajęła natomiast I miejsce. W skład zwycięskiej drużyny wchodziły: K. Romańczuk, B. Wechterowicz, W. Kordzińska, A. Sommer, A. Woźniak, K. Kożuch, A. Tomaszewska, P. Mazurek, Z. Gromiec, J. Babicka, M. Polak, P. Stafecka. Dziewczęta reprezentowały nasz powiat na zawodach wojewódzkich w dniu 21.04.2012 roku w Przytocznej i uplasowały się tam na XI miejscu. W zawodach finałowych wystąpiły również W. Bajerowska i N. Różycka.