Dziecięce festiwale piosenki.

23 kwietnia 2012

Wiosna to czas dziecięcych festiwali. Miłośnicy śpiewania i muzykowania z naszego regionu, którzy pomyślnie przeszli przez eliminacje, spotkali się w kwietniu na powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej Pro Arte w Czerwieńsku oraz na XII edycji festiwalu „ Od Przedszkola do Kargowej”. Wśród wielu uzdolnionych wokalistów byli również uczniowie naszej szkoły: Maria Sołtys, Jakub Szymański, Weronika Grajnert i Natalia Łukaszewska. Soliści pięknie zaprezentowali swoje piosenki przed jurorami i publicznością.

Laureatem festiwalu w Kargowej został Jakub Szymański, który wykonał piosenkę „Duszki leśne”. Solistom gratulujemy udanych występów, a amatorów śpiewania z kl. 0-III zapraszam na kółko muzyczne; wszak : „ piosenka jest dobra na wszystko !”