Olimpusek

30 marca 2012

W dniu 5 stycznia 2012 roku w uczniowie klas I-III wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Olimpusek. Olimpiada pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Każdy test składał się z 21 pytań.  Konkurs przeprowadziły p. Ewa Jurewicz i p. Karolina Drobek.

Do konkursu w pionie klas I zgłosiło się 1264 uczestników z całej Polski. Uczeń p. Ewy Jurewicz – Dawid Grzybacz klasy Id  uplasował się na 11 miejscu i zajął  najwyższą lokatę wśród uczniów naszej szkoły.

W pionie klas II najwyższe miejsce zajął Kacper Klóska – uczeń p. Marty Łyżwińskiej,  zdobywając 13 pozycję, a rywalizował z 2167 uczniami z całego kraju.

Pośród klas III najlepszy okazał się uczeń p. Moniki Rakowskiej-Kłos – Szymon Szeląg, uplasował się na 13 miejscu . W tej grupie wiekowej startowało aż 2769 uczniów.

Serdecznie gratulujemy wyników i zachęcamy do zgłębiania wiedzy, już za rok każdy będzie mógł  sprawdzić się  w kolejnym etapie konkursu.