Konkurs recytatorski – eliminacje gminne

25 marca 2012

21 marca 2012 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Lubuskim Konkursie Recytatorskim na szczeblu gminnym, który odbył się w Sulechowskim Domu Kultury. Gimnazjum reprezentowali: Karolina Klee, Magdalena Odważna, Kalina Bochniak, Agata Cogiel oraz Eryk Wacka zaś Szkołę Podstawową w klasach IV-VI: Wojciech Grzegorczyn, Zuzanna Grupa, Wiktoria Odważna, Oliwia Wałecka. Najmłodszymi reprezentantami byli uczniowie z klas I-III: Marcel Górny, Anna Matuszewska i Weronika Wałukiewicz. Do prezentacji powiatowych, które odbędą się w Nowogrodzie Bobrzańskim zakwalifikowali się uczniowie: Anna Matuszewska, Wojciech Grzegorczyn, Agata Cogiel oraz Eryk Wacka. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz ich opiekunom p. A. Walickiej, p. D. Paluszak, p. J. Waloch-Bałej oraz p. M. Rakowskiej-Kłos. Życzymy dalszych sukcesów.