II Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej

25 marca 2012

Dnia 13 III 2012r. odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej. Były to eliminacje do gminnego  konkursu- PRO ARTE- 2012 i XII Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Od przedszkola do Kargowej”.

Swoje piosenki zaprezentowali soliści i  zespoły. Uczestnicy wykonali po jednej piosence (z podkładem instrumentalnym).

WYRÓŻNIONO w kategorii:

Kl. „0” Marię Sołtys

Jakuba Szymańskiego

Kl. I- III  Kingę Rozynek

Natalię Kliks

Zespół z kl. III A

W Kargowej szkołę reprezentowac będą przedstawieni wcześniej uczniowie z klasy „0” oraz

Weronika Grajnert

Natalia Łukaszewska

Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wokalny. Zostali obdarowani pamiątkowymi dyplomami.

Gratulujemy sukcesu uczniom i wychowawcom. Życzymy powodzenia podczas dalszych zmagań.

Organizatorkami konkursu były Panie S. Sulek, I. Ławicka, M. Benysek. Dziękujemy Panu  L. Sawickiemu za pomoc przy nagłośnieniu i udział w jury.

[nggallery id =177]