Stypendiada Wczesnoszkolna

2 marca 2012

W bieżącym roku szkolnym uczniowie kształcenia zintegrowanego już po Raz kolejny przystąpili do udziału w Ogólnopolskim Stypendialnym Projekcie Edukacyjnym Stypendiada Wczesnoszkolna. Konkurs odbył się z podziałem na:
– konkurs czytelniczy „I Ty bądź czytelny”
– konkurs ortograficzny „Ortograf”
– konkurs matematyczny „Plus – Minus”
– konkurs plastyczny „Kreska”.
Ogółem we w/w konkursach wzięło udział 98 uczniów naszej szkoły (63 uczniów z klas drugich i 35 z klas trzecich). W lutym nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i otrzymaliśmy informację z wynikami wszystkich uczestników.
Uczennice naszej szkoły zdobyły bardzo wysokie lokaty.
Konkurs plastyczny „Kreska”
I miejsce w Polsce    zdobyła  Weronika Dziura z kl. III D
Wyróżnienia zdobyły: Kaja Sulik z kl. II A   oraz  Kinga Rozynek z kl. III D
Konkurs ortograficzny „Ortograf”