Kusoliada 2012 w klasach I-III

1 marca 2012

26 stycznia 2012r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w Kusoliadzie. Na sportowo uczcili rocznicę urodzin patrona – Janusza Kusocińskiego. W tym dniu odbyły się zawody sportowe. W wyścigach rzędów uczestniczyły dziesięcioosobowe drużyny z każdej klasy. Zawodnicy wykazywali się szybkością, zwinnością, wielką wolą walki. Z wielkim zaangażowaniem skakali w workach, toczyli piłkę paletką, czołgali się pod ławeczką, przeciągali się po ławeczce na kocyku. Fantastycznie zachowywali się kibice. Z wielkim zaangażowaniem kibicowali swoim zawodnikom. Dużą grupę kibiców stanowili rodzice startujących uczniów. Przygotowali plakaty, okrzyki. W sportowym stylu podtrzymywali na duchu swoje dzieci. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i słodycze. W tym dniu wygrali wszyscy, niezależnie od zajętych miejsc. Liczyła się dobra zabawa.

Za zawody odpowiedzialne były: Alicja Walicka i Agnieszka Wesołowska