Halloween w Szkole Podstawowej

8 listopada 2011

Dnia 28 października 2011 roku w naszej szkole obchodziliśmy Halloween. Z tej okazji Pani Marta Mużyło-Klocek, Pani Karolina Drobek, Pani Monika Rakowska-Kłos oraz Pani Ewa Jurewicz zorganizowały konkursy dla klas IV-VI.

Uczniowie mieli za zadanie stawić czoła kilku konkursom: wykazać się wiedzą o Halloween podczas quizu, zręcznością podczas rywalizacji, w której musieli jeść cukierki zwisające ze wstążek na czas oraz jak najszybciej rozwiązać Halloween’owe krzyżówki.

Poszczególne klasy reprezentowały 3-osobowe grupy przedstawicieli.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani.

W klasach IV najlepiej wypadła klasa IV b,

w klasach V zwyciężyła klasa Vc,

natomiast w klasach VI wygrała klasa VIb.

Ogłoszono również konkurs na najciekawsze Halloween’owe przebranie. Jury wyłoniło zwycięzców w składzie:

Klasa IV  Oliwia Wałecka IVa, Dawid Lemanik IVc, Oliwia Łysiak IVd

Klasa V- Ola Rabcewicz Vd, Paulina Jopek Vd

Klasa VI- Natalia Różycka , Kinga Paszyk, Julia Bujewicz, Ola Kamińska – uczennice klasy VIb

Konkurs na najładniejszą dynię również cieszył się dużą popularnością. Zgromadzonych zostało kilkanaście dyń, z których zostały wybrane 3 najciekawsze:

I miejsce- Radziszewicz Kamil kl. V d

II miejsce- Szeląg Kacper kl. IV a

III miejsce- Godziejewski Cezary kl. IV a

Zorganizowano również konkurs na najciekawszy plakat Halloween’owy.

I miejsce- Mieszkiel Adrianna kl. V c

II miejsce- Wojtkowiak Karolina kl. IV d

III miejsce- Beinka Karolina kl. IV d

Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe Halloween’owe dyplomy!

Oprócz konkursów przedstawiciele klas IV-VI sprzedawali wypieki uczniom wszystkich klas. Każdy miał okazję osłodzić sobie ten dzień!