Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych.

27 października 2011

12 października 2011 w Trzebiechowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych. W zawodach tych startowała reprezentacja szkoły podstawowej i gimnazjum. Zawodnicy  mieli  do pokonania trasy od 800 do 1000m w zależności od kategorii i wieku.

W kategorii szkół podstawowych dziewcząt, 2 miejsce zajęła Wiktoria Kordzińska uczennica klasy VIa, a na 5 miejscu uplasowała się Julia Babicka z klasy Vd. W kategorii chłopców 3 miejsce wywalczył Rafał Wasiński, a 9 Maxmilian Klee obydwaj uczniowie klasy VIa. Biegi szkół podstawowych było bardzo licznie obsadzone. Startowało w nich 88 dziewcząt i 99 chłopców.

W kategorii szkół gimnazjalnych najlepiej wypadła Alicja Szczurek uczennica klasy IIIA zajmując miejsce 2 i Agnieszka Rusin z klasy IA zdobywając miejsce czwarte. W tej kategorii startowało 79 biegaczek. Z pośród gimnazjalistów najwyższe piąte miejsce wy biegał Dawid Kapała uczeń klasy IIA , szóste Arkadiusz Tudorow ,siódme Piotr Pabisiak obydwaj z klasy IIIA na 80 startujących  biegaczy.

Wszyscy wymienieni zawodnicy zapewnili sobie start w  finale wojewódzkim, który odbędzie się 18 października 2011 w Przytocznej.