Umowa współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową

11 października 2011

28.09.2011. została podpisana umowa współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Sulechowie reprezentowaną przez Rektora dr. hab. Inż. Wiesława Miczulskiego, prof. nadzw. a Zespołem Szkół w Sulechowie, reprezentowanym przez Dyrektora mgr Romualda Modrzyka.

W świetle umowy Państwowa Wyższą Szkoła Zawodowa w Sulechowie obejmuje patronat nad klasami o profilu matematycznym w Zespole Szkół w Sulechowie.

Obie strony deklarują współpracę w zakresie kontynuacji kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie absolwentów Zespołu Szkół w Sulechowie.

Obie strony deklarują współdziałanie w zakresie rozwoju i promocji kierunków kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie oraz oferty edukacyjnej Zespołu Szkół w Sulechowie.