Zawody finałowe w LA w ramach LOM

20 czerwca 2011

Ostatnie w bieżącym r. szkolnym zawody finałowe w LA w ramach LOM odbyły się 16 czerwca 2011 r. w Słubicach. Brali w nich  udział młodzicy, tj. uczniowie klas I i II gimnazjum.
Właśnie w tej kategorii reprezentanci naszej szkoły odnieśli najwięcej sukcesów zdobywając aż 3 medale. Najwyższa lokatę, a więc I miejsce i złoty medal wywalczył Dawid Kapała w biegu na 300m przez płotki.
Kolejne 2 medale- srebrne wywalczyli: Arkadiusz Tudorow na 300m i męska sztafeta 4x100m w składzie: Kapała Dawid, Motyka Rafał, Suzanowicz Arkadiusz, Tudorow Arkadiusz.
Oprócz wyżej wymienionych medalistów w zawodach udział wzięli: Stanisław Chomiak w skoku wzwyż i biegu na 300m przez płotki, Kamil Dmitrijew także w biegu przez płotki i Bartosz Tytuła w rzucie oszczepem.
Dziewczęta wystartowały w następujących konkurencjach:
Sylwia Macikowska w biegu na 100m
Karolina Czerniawko na 300m
Paula Drzymała i Karolina Klee w skoku wzwyż
Jagoda Gdakowicz w pchnięciu kulą
Oraz w sztafecie 4x100m ( Drzymała, Czerniawko, Klee i Macikowska).
Sukcesem godnym podkreślenia jest fakt, że dwoje spośród naszych zawodników ustanowiło nowe rekordy szkoły: Paula Drzymała w skoku wzwyż oraz Arkadiusz Tudorow w biegu na 300m.