II miejsce Gimnazjum nr 3 w Sulechowie w mistrzostwach szkół województwa lubuskiego w biatlonie letnim krosie strzeleckim

12 czerwca 2011

W dniu 04.06.2011roku w miejscowości Szlichtyngowa odbyły się mistrzostwa województwa lubuskiego w biatlonie letnim krosie strzeleckim.Zawodnicy  szkół gimnazjalnych  rywalizowali w konkurencji bieg przełajowy na  800 metrów i strzelanie do tarczy biatlonowej na dystansie 50 metrów z karabinka sportowego 5,6 mm. Reprezentacja Gimnazjum nr 3 startowała w składzie :

Paulina Latowska III A

Joanna Mackiewicz III E

Klaudyna Skrzypczak III A

Łukasz Baszko III B

Sebastian Górecki III E

Adrian Stasik III B

Reprezentacja naszej szkoły zajęła wysokie II miejsce w województwie lubuskim ustępując tylko Gimnazjum ze Wschowy.

W klasyfikacji indywidualnej zawodniczka gimnazjum nr 3 Klaudyna Skrzypczak zajęła I miejsce w województwie w kategorii dziewcząt.