Święto Ziemi!

9 maja 2011

20 kwietnia 2011 r. dzieci z naszej szkoły świętowały razem z Ziemią!

Tego dnia klasy II c  i III b  szkoły podstawowej były  gospodarzami i zaprosiły

na program artystyczny z okazji Święta Ziemi przedszkolaków z Przedszkola Misia Uszatka w Sulechowie oraz przedszkolaków i uczniów klas I – III naszej szkoły wraz z nauczycielkami i opiekunami. Podczas uroczystości mile widziani byli rodzice występujących uczniów. Dzieci zaprezentowały barwny program artystyczny, w którym opowiedziały w wierszach i piosenkach o tym, jak ważna jest troska o czystość naszej planety. Wykonały również transparenty z hasłami ekologicznymi i propagowały konieczność ochrony środowiska. Bardzo interesujący był pokaz mody ekologicznej i zaprezentowanie najnowszych trendów na każdą okazję.  Zaproszeni goście dobrze się bawili i nagrodzili małych artystów gorącymi brawami.

Nad przygotowaniem programu klas II c i III b czuwały ich nauczycielki – panie   Maria Benysek i Teresa Czerniawska.