ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

12 czerwca 2023

Uczniowie klas I – III bardzo chętnie biorą udział w zajęciach plastycznych organizowanych w naszej świetlicy. Oto kilka projektów, które udało nam się wspólnie zrealizować.

WIOSENNA MAKIETA STAW  Z  ŻABAMI  Uczniowie kl. I – III stworzyli przepiękną makietę  – staw z żabami. Przy okazji dowiedzieli się, że nie zaprzyjaźni się żaba z bocianem, bo jest dla niego tylko śniadaniem ;)

PROJEKT ZWIERZĘTA AFRYKI  Dzieci  z wykorzystaniem szablonów zwierząt afrykańskich wykonały kolorowe prace zdobiące naszą świetlicę.  Dowiedziały się, że Afryka to kontynent, na którym żyje wiele egzotycznych, drapieżnych i niebezpiecznych zwierząt.

PROJEKT MAPA AFRYKI Dzieci stworzyły mapę Afryki dzięki, której dowiedziały się o klimacie Afryki .

PLAKAT „ CZEŚĆ LATO” Uczniowie podczas zabawy w skojarzenia stworzyli  kolorowe plakaty o tematyce wakacyjnej.

Zapraszamy do obejrzenia naszych prac. Pozdrawiamy serdecznie wychowawcy świetlicy : Czesława Kozar i Małgorzata Majewska – Modrzyk