PIKNIK Z KSIĄŻKĄ

16 maja 2023

12.05.2023r. Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów w ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zorganizowała Rodzinny Piknik z Książką. W imprezie wzięły udział uczennice kl.II D – wych. D.Wieczorek w składzie: Eckert Olga, Klimko Martyna, Kozielczyk Agata, Śliwińska Sara, Włódarczak Martyna, Zientek Liliana. Dziewczynki zaśpiewały dwie piosenki. Nadia Worosz z kl.IIE-wych. A.Pakos  recytowała wiersz Wandy Chotomskiej pt.”Król”. Uczniowie klas młodszych wykonali również  prace plastyczne  ph. „Moja, Twoja, Nasza Biblioteka”. Wyróżnienie w w/w konkursie otrzymała Iga Kwiatkowska z kl.III B – wych.T. Czerniawska. Bardzo dziękujemy uczennicom z klas edukacji wczesnoszkolnej za reprezentowanie naszej szkoły w środowisku lokalnym.

Biblioteka szkolna, D. Wieczorek