Wolontariusz Roku

7 grudnia 2022

1 grudnia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w auli przy parafii pw. Ducha św, w Zielonej Górze odbyła się IV Gala Wolontariatu Szkolnych Kół Caritas.

Na terenie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej działa ich ponad 55.

Nasze koło było reprezentowane przez najliczniejszą grupę 31 wolontariuszy, bo jesteśmy najliczniejszą grupą w całej diecezji. Jest nas ponad 100.

Najistotniejszą informacją jest to, że nasza wolontariuszka Lena Osochocka z klasy 6D zdobyła statuetkę Wolontariusza Roku. Wielkie gratulacje. Została wyłoniona spośród tysiąca wolontariuszy. Gratulacje należą się również wszystkim pozostałym. Każdy z nas angażował i angażuje się na wiele sposobów, bierze udział w akcjach szkolnych i poza szkolnych. Nie sposób ich policzyć i wymienić. Ale przecież nie o to chodzi.

Gala to również integracja i zabawa. Wszyscy w  wyśmienitych humorach wrócili do domu,

Pozostaje tylko czekać na następną.

Po więcej informacji zapraszamy na nasza stronę fb Szkolne Koło Caritas „Jesteśmy dla Ciebie”

W. Samociak