PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO LUBUSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY 2021-2022

17 października 2022

11 października 2022 roku w Zielonej Górze w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego Lubuskiej Olimpiady Młodzieży za rok szkolny 2021/2022. Szkoła Podstawowa nr 3
w Sulechowie aktywnie uczestniczyła w rozgrywkach sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy Ziemia Lubuska. W rezultacie w kategorii Igrzyska Dzieci szkoła uplasowała się na wysokim 4 miejscu na 139 startujących szkół. W kategorii starszej Igrzyska Młodzieży Szkolnej uplasowaliśmy się na 10 miejscu wśród 150 startujących szkól. Dyrektor szkoły pan Szymon Klocek i pani wicedyrektor Izabela Gąsieniec uczestniczyli w ceremonii wręczania nagród zwycięskim szkołom. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom wychowania fizycznego za zaangażowanie i udział w rozgrywkach sportowych.