Dni Przyjaźni i Życzliwości

23 czerwca 2023

Ostatnie dni przed wakacjami upłynęły w naszej szkole pod hasłem „Dni Przyjaźni i Życzliwości” . W trakcie godzin wychowawczych zostały poruszone bardzo ważne kwestie dotyczące prawidłowych relacji międzyludzkich, szacunku do drugiej osoby oraz życzliwości wobec siebie. Na korytarzach szkolnych wywieszono plakaty, wykonane przez uczniów. Tematem przewodnim prac była „PRZYJAŹŃ”. Plakaty zostały wykonane w różnorodnej formie. Na tabliczkach i drzwiach wejściowych do klas umieszczone były „zrywki” z miłymi słowami. Dzieci mogły zerwać karteczkę z komplementem lub pozytywnym tekstem dla siebie lub obdarować kolegę/koleżankę. Działania te miały na celu propagowanie postaw życzliwości, szacunku wobec siebie oraz zwrócenie uwagi uczniów na wartość przyjaźni, trud jej zdobycia i dbania o nią. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję.