Klasa 3C -filmik

19 czerwca 2021

Właśnie teraz klasy trzecie kończą swój pierwszy etap nauki w szkole podstawowej. Przez 3 lata razem spędzały czas na nauce i zabawie. Teraz idą do kl. IV i już niestety muszą się ze sobą rozstać. Niektórzy odchodzą do innych szkół, inni nawet przeprowadzają się do innych miejscowości. Te dzieci, które pozostaną w naszej szkole, też zostaną rozdzielone do różnych klas czwartych. Tylko części z nich uda się trafić razem do jednej klasy.

Jeden z uczniów kl. III c – Wojtek Nowakowski na pamiątkę wspólnie spędzonych  lat w kl. I – III przygotował dla swoich koleżanek i kolegów i ich rodziców  krótki film – tablo.  Będzie on dla wszystkich wspaniałą pamiątką.  W ich imieniu dziękuję Wojtusiowi za świetny pomysł i super filmik.

Wychowawczyni: Dorota Wieczorek