PODZIĘKOWANIA OD ÓSMOKLASISTÓW

25 czerwca 2020

Drodzy Nauczyciele, droga Dyrekcjo i wszyscy, bez których nasza szkoła by nie funkcjonowała!

Dziękujemy Wam serdecznie za cały trud i serce jakie nam okazaliście. Wiemy, iż̇ nie zawsze zachowywaliśmy się̨ odpowiednio i sprawialiśmy niemałe kłopoty.  Mamy jednak nadzieje, że zapomnicie o naszych błędach i braku odpowiednich manier. Okazaliście nam wiele wyrozumiałości, cierpliwości oraz otoczyliście nas opieką. Oprócz przekazywania nam wiedzy z podręczników poznaliśmy czym jest przyjaźń́, miłość́, współpraca i lojalność́. Nauczyliście nas również̇ jak organizować́ czas oraz, że ciężką̨ pracą osiągniemy swój zamierzony cel.

Doceniamy też, że w naszym życiu szkolnym był czas nie tylko na naukę̨ ale i na dobrą zabawę̨. To właśnie tutaj przeżywaliśmy pierwsze miłości, poznawaliśmy wartościowych ludzi, poczuliśmy smak wygranej, lecz też i przegranej. Zawsze byliście przy nas w trudnych chwilach i potrafiliście zapobiegać́ naszym problemom.

Po wakacjach każdy z nas zasiądzie w nowej ławce, w nowej szkole, otoczony nieznanymi twarzami nauczycieli jak i kolegów. Nie będzie już̇ Was – tych, których znaliśmy i lubiliśmy. Ale dzięki Wam damy radę oswoić́ się̨ w nowym miejscu.

Jeszcze raz za wszystko dziękujemy z całego serca!

Absolwenci ósmych klas

 

 

 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty